apr
18
tors
Skærup – De Sprøde Mimsetøser ¤ Remote C2 25/50
apr 18 kl. 18:00
Stjernekasterne – Sognevejens esser ¤ Remote B1 50/50
apr 18 kl. 18:00
Store stygge Ulv – Spritterne ¤ Remote B4 25/50
apr 18 kl. 18:00
Dowl junior/senior – ED BH Maleren 66 +/- ¤ Remote C6 25/50
apr 18 kl. 20:00
Tulle og Brady – Dum dummere ¤ Remote B3 25/50
apr 18 kl. 20:00
apr
19
fre
ED Team Junior – Svinet og slagteren ¤ Remote A 50/50
apr 19 kl. 17:00
Svinet og slagteren – ED Team Junior ¤ Remote A 50/50
apr 19 kl. 18:00
apr
22
man
ED Piraterne – De 2 ¤ Remote C5 25/50
apr 22 kl. 17:30
Fejl 40 – Bobo ¤ Orienten
apr 22 kl. 18:00
Team Bøgvad – PYT ¤ Remote C6 50/50
apr 22 kl. 18:00
apr
23
tirs
PoBo – De 2 ¤ Remote C5 25/50
apr 23 kl. 18:00
Pops og drengene – The Big Boys ¤ Remote B1 50/50
apr 23 kl. 18:00
apr
24
ons
Grinebiderne – Team Tung ¤ Remote C2 50/50
apr 24 kl. 16:00
Dilligaf og Rotflmao – Cocio drengene ¤ Vores Bar
apr 24 kl. 18:00
Skærup – Skønheden og udyret ¤ Remote C2 25/50
apr 24 kl. 18:00
apr
25
tors
The Last Waterhole – Tøserne VB ¤ Remote C3 25/50
apr 25 kl. 16:00
Det er for sjovt – De blå ugler ¤ Remote C4 25/50
apr 25 kl. 18:15
apr
29
man
Svinet og slagteren – Olsen-banden ¤ Remote A 50/50
apr 29 kl. 18:00
Onkel & nevø – Tulle og Brady ¤ Remote B3 25/50
apr 29 kl. 20:00
apr
30
tirs
CC Girls – Grinebiderne ¤ Remote C2 50/50
apr 30 kl. 20:00
maj
1
ons
The Big Boys – Stjernekasterne ¤ Vores Bar B1 50/50
maj 1 kl. 18:00
De skæve – Det er for sjovt ¤ Remote C4 25/50
maj 1 kl. 20:00
maj
2
tors
Det farlige selskab – Havnekroen 2 ¤ Remote B1 25/50
maj 2 kl. 18:00
Det var ikke os – Dowl junior/senior ¤ Remote C6 25/50
maj 2 kl. 18:00
Tøserne VB – Vi to ¤ Remote C3 25/50
maj 2 kl. 18:00
maj
4
lør
Dartturnering Vores Bar – Double Medley
maj 4 kl. 10:00
maj
5
søn
Team Skinkelyn – Store stygge Ulv ¤ Remote B4 25/50
maj 5 kl. 11:00
Lom & Pus – Thorsen & Trads ¤ Remote B4 50/50
maj 5 kl. 13:00
maj
6
man
Bobo – Ild og vand ¤ The Last Waterhole
maj 6 kl. 18:00
Team Bøgvad – Far & Søn ¤ Remote C6 50/50
maj 6 kl. 18:00
Tulle og Brady – Team Næsby ¤ Remote B3 25/50
maj 6 kl. 18:00
maj
7
tirs
Ølhundene – The Big Boys ¤ Remote B1 50/50
maj 7 kl. 18:00
Scrubanubs BS – Det farlige selskab ¤ Remote B1 25/50
maj 7 kl. 18:00
Stjernekasterne – De to ¤ Remote B1 50/50
maj 7 kl. 20:00
maj
8
ons
Bossen og bumserne – Svinet og slagteren ¤ Remote A 50/50
maj 8 kl. 18:00
Thorsen & Trads – Junior ¤ Remote B4 50/50
maj 8 kl. 18:00
Lille PiP De hidsige koste – Skærup ¤ Remote C2 25/50
maj 8 kl. 20:00
maj
9
tors
De fortabte sutter – Det er for sjovt ¤ Remote C4 25/50
maj 9 kl. 18:00
Scrubanubs – Dilligaf og Rotflmao ¤ The Last Waterhole
maj 9 kl. 18:00
Suspekt – K & T ¤ Remote C7 25/50
maj 9 kl. 18:00
Tøserne VB – DJ ¤ Remote C3 25/50
maj 9 kl. 18:00
Dowl junior/senior – ED Pepsi Max ¤ Remote C6 25/50
maj 9 kl. 20:00
Store stygge Ulv – Fairnok ¤ Remote B4 25/50
maj 9 kl. 20:00
maj
13
man
Tinsoldaterne – Dilligaf og Rotflmao ¤ Vores Bar
maj 13 kl. 18:00
Det nye hold – Tulle og Brady ¤ Remote B3 25/50
maj 13 kl. 20:00
maj
14
tirs
HH Team Rosé – Suspekt ¤ Remote C7 25/50
maj 14 kl. 20:00
maj
15
ons
Skærup – Det’n ommer ¤ Remote C2 25/50
maj 15 kl. 18:00
No Signs – Store stygge Ulv ¤ Remote B4 25/50
maj 15 kl. 20:00
maj
16
tors
Det farlige selskab – The Other Guys ¤ Remote B1 25/50
maj 16 kl. 18:00
Skatterne – Dowl junior/senior ¤ Remote C6 25/50
maj 16 kl. 18:00
Pops og drengene – Stjernekasterne ¤ Remote B1 50/50
maj 16 kl. 20:00
Solstrålerne – Bobo ¤ Orienten
maj 16 kl. 20:00
maj
19
søn
Grinebiderne – Team Rose ¤ Remote C2 50/50
maj 19 kl. 11:00
maj
20
man
De 2 – ED De dårlige ¤ Remote C5 25/50
maj 20 kl. 20:00
maj
21
tirs
ED Spasserne – Team Bøgvad ¤ Remote C6 50/50
maj 21 kl. 18:00
Golfspillerne – Thorsen & Trads ¤ Remote B4 50/50
maj 21 kl. 18:00
The Big Boys – Havnekroen ¤ Remote B1 50/50
maj 21 kl. 18:00
maj
22
ons
Det er for sjovt – Tordentøserne ¤ Remote C4 25/50
maj 22 kl. 18:00
Tosserne – Tøserne VB ¤ Remote C3 25/50
maj 22 kl. 18:00
maj
27
man
Dilligaf og Rotflmao – Tommy og Adam ¤ Vores Bar
maj 27 kl. 18:00
Skærup – ED Pokémonerne ¤ Remote C2 25/50
maj 27 kl. 18:00
Tøserne VB – De røde ævler ¤ Remote C3 25/50
maj 27 kl. 18:00
Team Ost – Det er for sjovt ¤ Remote C4 25/50
maj 27 kl. 20:00
maj
28
tirs
Dowl junior/senior – Team M & M’s ¤ Remote C6 25/50
maj 28 kl. 18:00
OJ og hans 3 balloner – Svinet og slagteren ¤ Remote A 50/50
maj 28 kl. 18:00
Bobo – Svampebob ¤ Vores Bar
maj 28 kl. 20:00
maj
29
ons
Tulle og Brady – ED EjbyDart.dk ¤ Remote B3 25/50
maj 29 kl. 18:00
Fru Hansen og Dada – De 2 ¤ Remote C5 25/50
maj 29 kl. 20:00
maj
30
tors
Team Bøgvad – Dig og mig og os to ¤ Remote C6 50/50
maj 30 kl. 18:00
Thorsen & Trads – Eliten ¤ Remote B4 50/50
maj 30 kl. 18:00
Det farlige selskab – Gøg & Gogge ¤ Remote B1 25/50
maj 30 kl. 20:00
Tøserne – Grinebiderne ¤ Remote C2 50/50
maj 30 kl. 20:00
jun
1
lør
Dartturnering Vores Bar – Double Medley
jun 1 kl. 10:00
jun
2
søn
Suspekt – HH Team MBK ¤ Remote C7 25/50
jun 2 kl. 13:00
Sognevejens esser – The Big Boys ¤ Remote B1 50/50
jun 2 kl. 20:00
jun
3
man
Dowl junior/senior – Team ROKI ¤ Remote C6 25/50
jun 3 kl. 18:00
Team Lumskeboys – Bobo ¤ Lumskebugten
jun 3 kl. 18:00
Lille PiP Damp på kroen – Det farlige selskab ¤ Remote B1 25/50
jun 3 kl. 20:00
jun
4
tirs
Dilligaf og Rotflmao – Handicap ¤ Vores Bar
jun 4 kl. 18:00
ED Team MA – Grinebiderne ¤ Remote C2 50/50
jun 4 kl. 18:00
De nøjsomme – Thorsen & Trads ¤ Remote B4 50/50
jun 4 kl. 20:00
jun
5
ons
L & L by Børkop – Tøserne VB ¤ Remote C3 25/50
jun 5 kl. 18:00
Rata Ruta – Tulle og Brady ¤ Remote B3 25/50
jun 5 kl. 18:00
FestAberne! – Skærup ¤ Remote C2 25/50
jun 5 kl. 20:00
Store stygge Ulv – The Bald ¤ Remote B4 25/50
jun 5 kl. 20:00
jun
6
tors
Dart Wader – Team Bøgvad ¤ Remote C6 50/50
jun 6 kl. 18:00
Stjernekasterne – Ølhundene ¤ Remote B1 50/50
jun 6 kl. 18:00
Vesterkro’en – De 2 ¤ Remote C5 25/50
jun 6 kl. 18:00
Det er for sjovt – The Crazy Chicks ¤ Remote C4 25/50
jun 6 kl. 20:00
Det grå guld – Suspekt ¤ Remote C7 25/50
jun 6 kl. 20:00
jun
10
man
Suspekt – Ak113 ¤ Remote C7 25/50
jun 10 kl. 20:00
jun
11
tirs
Skærup – Idiotmor og barn ¤ Remote C2 25/50
jun 11 kl. 18:00
Havnekroen – Stjernekasterne ¤ Remote B1 50/50
jun 11 kl. 20:00
The Big Boys – De to ¤ Remote B1 50/50
jun 11 kl. 20:00
Thorsen & Trads – Come On ¤ Remote B4 50/50
jun 11 kl. 20:00
jun
12
ons
Team M-O – Det farlige selskab ¤ Remote B1 25/50
jun 12 kl. 18:00
Det er for sjovt – Team Boris ¤ Remote C4 25/50
jun 12 kl. 20:00
jun
13
tors
Team OB – Dowl junior/senior ¤ Remote C6 25/50
jun 13 kl. 18:00
Tøserne VB – HotteLottes team ¤ Remote C3 25/50
jun 13 kl. 18:00
Lille PiP Team Lundby – Store stygge Ulv ¤ Remote B4 25/50
jun 13 kl. 20:00
jun
16
søn
Team Bøgvad – DB ¤ Remote C6 50/50
jun 16 kl. 11:00
jun
30
søn
The Bald – Store stygge Ulv ¤ Remote B4 25/50
jun 30 kl. 11:00
sep
14
lør
Dartturnering Vores Bar – Double Medley
sep 14 kl. 10:00
okt
12
lør
Dartturnering Vores Bar – Double Medley
okt 12 kl. 10:00
nov
23
lør
Dartturnering Vores Bar – Double Medley
nov 23 kl. 10:00