maj
22
ons
Golfspillerne – Thorsen & Trads ¤ Remote B4 50/50
maj 22 kl. 18:00
maj
23
tors
Stjernekasterne – De to ¤ Remote B1 50/50
maj 23 kl. 19:30
maj
27
man
Tøserne VB – De røde ævler ¤ Remote C3 25/50
maj 27 kl. 17:00
Dilligaf og Rotflmao – Tommy og Adam ¤ Vores Bar
maj 27 kl. 18:00
Skærup – ED Pokémonerne ¤ Remote C2 25/50
maj 27 kl. 18:00
Team Ost – Det er for sjovt ¤ Remote C4 25/50
maj 27 kl. 20:00
maj
28
tirs
Det er for sjovt – Tordentøserne ¤ Remote C4 25/50
maj 28 kl. 16:00
Bobo – Svampebob ¤ Vores Bar
maj 28 kl. 18:00
Dowl junior/senior – Team M & M’s ¤ Remote C6 25/50
maj 28 kl. 18:00
OJ og hans 3 balloner – Svinet og slagteren ¤ Remote A 50/50
maj 28 kl. 18:00
maj
29
ons
Fru Hansen og Dada – De 2 ¤ Remote C5 25/50
maj 29 kl. 18:00
Tulle og Brady – ED EjbyDart.dk ¤ Remote B3 25/50
maj 29 kl. 18:00
maj
30
tors
Team Bøgvad – Dig og mig og os to ¤ Remote C6 50/50
maj 30 kl. 18:00
Thorsen & Trads – Eliten ¤ Remote B4 50/50
maj 30 kl. 18:00
Det farlige selskab – Gøg & Gogge ¤ Remote B1 25/50
maj 30 kl. 20:00
jun
1
lør
Dartturnering Vores Bar – Double Medley
jun 1 kl. 10:00
jun
2
søn
Suspekt – HH Team MBK ¤ Remote C7 25/50
jun 2 kl. 13:00
jun
3
man
Dowl junior/senior – Team ROKI ¤ Remote C6 25/50
jun 3 kl. 18:00
Team Bøgvad – DB ¤ Remote C6 50/50
jun 3 kl. 18:00
Team Lumskeboys – Bobo ¤ Lumskebugten
jun 3 kl. 18:00
Lille PiP Damp på kroen – Det farlige selskab ¤ Remote B1 25/50
jun 3 kl. 20:00
jun
4
tirs
Dilligaf og Rotflmao – Handicap ¤ Vores Bar
jun 4 kl. 18:00
ED Team MA – Grinebiderne ¤ Remote C2 50/50
jun 4 kl. 18:00
De nøjsomme – Thorsen & Trads ¤ Remote B4 50/50
jun 4 kl. 20:00
jun
5
ons
L & L by Børkop – Tøserne VB ¤ Remote C3 25/50
jun 5 kl. 18:00
Rata Ruta – Tulle og Brady ¤ Remote B3 25/50
jun 5 kl. 18:00
FestAberne! – Skærup ¤ Remote C2 25/50
jun 5 kl. 20:00
Store stygge Ulv – The Bald ¤ Remote B4 25/50
jun 5 kl. 20:00
jun
6
tors
Dart Wader – Team Bøgvad ¤ Remote C6 50/50
jun 6 kl. 18:00
Stjernekasterne – Ølhundene ¤ Remote B1 50/50
jun 6 kl. 18:00
Vesterkro’en – De 2 ¤ Remote C5 25/50
jun 6 kl. 18:00
Det er for sjovt – The Crazy Chicks ¤ Remote C4 25/50
jun 6 kl. 20:00
Det grå guld – Suspekt ¤ Remote C7 25/50
jun 6 kl. 20:00
jun
10
man
Suspekt – Ak113 ¤ Remote C7 25/50
jun 10 kl. 20:00
jun
11
tirs
Skærup – Idiotmor og barn ¤ Remote C2 25/50
jun 11 kl. 18:00
Havnekroen – Stjernekasterne ¤ Remote B1 50/50
jun 11 kl. 20:00
The Big Boys – De to ¤ Remote B1 50/50
jun 11 kl. 20:00
Thorsen & Trads – Come On ¤ Remote B4 50/50
jun 11 kl. 20:00
jun
12
ons
Team M-O – Det farlige selskab ¤ Remote B1 25/50
jun 12 kl. 18:00
Det er for sjovt – Team Boris ¤ Remote C4 25/50
jun 12 kl. 20:00
jun
13
tors
Tøserne – Grinebiderne ¤ Remote C2 50/50
jun 13 kl. 17:30
Team OB – Dowl junior/senior ¤ Remote C6 25/50
jun 13 kl. 18:00
Tøserne VB – HotteLottes team ¤ Remote C3 25/50
jun 13 kl. 18:00
Lille PiP Team Lundby – Store stygge Ulv ¤ Remote B4 25/50
jun 13 kl. 20:00
jun
30
søn
Scrubanubs – Dilligaf og Rotflmao ¤ The Last Waterhole
jun 30 kl. 18:00
Store stygge Ulv – Fairnok ¤ Remote B4 25/50
jun 30 kl. 20:00
sep
14
lør
Dartturnering Vores Bar – Double Medley
sep 14 kl. 10:00
okt
12
lør
Dartturnering Vores Bar – Double Medley
okt 12 kl. 10:00
nov
23
lør
Dartturnering Vores Bar – Double Medley
nov 23 kl. 10:00